Pajacyk.pl

Horoskop - Skorpion

As kier. Je¶li wyjecha³e¶ na ¶wiêta nie ulegaj poczuciu winy. Nie wszyscy musz± "skazywaæ siê" na tradycjê. Ciesz siê wolno¶ci±. £aduj akumulatory podczas spacerów. Nie zapomnij jednak wy³a¶ bliskim esemesy z ¿yczeniami.

Hobby mojej koleżanki.

sty 28

Mam koleżankę, która ma pewien dar. Już od młodego wieku starała się wyrabiać biżuterię artystyczną i trzeba powiedzieć, że całkiem ładnie jej to wychodziło. Kilka lat temu było to jej hobby i zajęcie dodatkowe. Największym powodzeniem cieszyły się jej kolczyki ręcznie robione. Dzięki nim mogła uzbierać dodatkowe kieszonkowe, bo koleżanki chętnie od niej coś kupowały.


W tej chwili koleżanka ma…

W tej chwili koleżanka ma firmę i na swojej pasji zarabia pieniądze. Dwa lata temu postanowiła otworzyć własną działalność gospodarczą. Okazało się, że kolczyki ręcznie robione tak dobrze się sprzedają, że ten fakt trzeba wykorzystać. I tak też się stało. Koleżanka ma swoje stoisko z biżuterią artystyczną. Dodatkowo prowadzi sprzedaż na serwisie aukcyjnym i rozkręca swój sklep internetowy. Trzeba powiedzieć, że szybko to wszystko udało się jej rozkręcić. Oczywiście sprzedaje nie tylko kolczyki ręcznie robione ale również broszki, naszyjniki, pierścionki.

klipsy

Foto: wylegarnia.com

Na razie każdą sztukę robi sama…

Na razie każdą sztukę robi sama. Nie pozwala, by ktoś inny zajmował się wytwarzaniem tej biżuterii. Gdy ma dużo zamówień, wówczas musi się porządnie sprężać. Kolczyki ręcznie robione zrobiły olbrzymią furorę przed ostatnimi świętami grudniowymi. bardzo duża ilość mężczyzn kupowała je swoim paniom na prezent.

Więcej interesujących informacji znajdziesz na: naszesrebro.pl

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>